Про сайт

Команда Inspired Music


Сергій Пішковцій

Автор блогу Inspired. Мені 23 роки, і я проживаю на Закарпатті. В блогосфері – з 2007 року, займався різноманітними блогами та проектами, аж поки не вирішив ділитися прекрасним на сторінках цього сайту.

Менеджер проекту

 

Костянтин Андрєєв

18 років, Запоріжжя. Люблю музику та відслідковую всі новини шоу-бізнесу. Моєї енергії цілком вистачило б на забезпечення світлом маленького села. Навушники, газета і лак для волосся – три найголовніші речі в житті.

Головний редактор

 

Андрій Лундяк

30 років :) Івано-Франківськ. Web-програміст. Крім роботи цікавить психологія, історія, блогосфера і музика електронів (#EDM). Для найбільшого задовлення мені крім самого звуку потрібна ще й інформація про виконавця. Стежу за гарними ритмами електронної музики ще з 2005-го року.

Редактор рубрики Сети

 

Ілля Суходольський

Одеса. Вірний син свого міста. Студент кафедри журналістики. Deep & dub techno диск-жокей. Twitter та Instagram апологет.

Редактор новин

 

Світлана Васильченко

Донецьк, 21 рік. Напис у дипломі зобов’язує маніпулювати числами, але більше подобається словами. Тому час від часу мої думки знаходять відображення у блогах і літературних творах. Шукаю натхнення у всіх проявах життя та дарую його іншим. Найкращим часом для життя вважаю сучасність, найкращим часом для дії – кожен момент.

Редактор рубрики TributeMe

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>