Музичні відеопрем’єри тижня: Muse, Metronomy, Azealia Banks i ДахаБраха

Тиждень, що минув, був багатим на музичні відеопрем’єри: одразу кілька популярних виконавців презентували свої кліпи на нові або ж уже відомі слухачам пісні. Двоє з сьогоднішніх виконавців – Muse i Azealia Banks були включені Inspired у список семи найочікуваніших альбомів цього року. Деякі з них, до речі, уже вийшли, і були удостоєні окремої рецензії.

Muse - Madness

Muse – Madness

За місяць Muse нарешті випустить свій новий альбом, а тим часом на затравку для фанатів в інтернет було пущено трек та відеокліп на пісню Madness. Частина фанів гурту була дещо здивована та розчарована – композиція має чимало нового звучання, і навіть дещо більше електроніки, ніж року. Тим не менш, Muse готові до експериментів, і закликають до цього ж своїх слухачів.

 

Metronomy - Hypnose

Metronomy – Hypnose

Британський гурт Metronomy спеціально для проекту Late Night Tales випустив трек Hypnose, який є реміксом однойменної пісні від Jean Michel Jarre. Відео гіпнотизує нас меблями, собачками, котиками та рибками, які бігають туди-сюди, або ж просто заглядають вам у очі.

 

Azealia Banks - 1991

Azealia Banks – 1991

Азалія Бенкс перенесла випуск свого повноцінного альбому Broke With Expensive Taste на лютий 2013, тим не менш не залишила слухачів розчарованими, кожні кілька місяців випускаючи в інтернет по одному EP та відео до нього. У жвавому треці 1991, назва якого пов’язана з роком народження Азалії (так, а ви думали їй скільки?) вона трошки стрибає, трошки співає та дивиться на вас через лупу.

 

ДахаБраха - Карпатський реп

ДахаБраха – Карпатський реп

Остання на сьогодні музична премєра – це відеокліп від ДахиБрахи на пісню Карпатський реп. Сама композиція була презентована вже досить давно, разом з альбомом Light. Автором кліпу став Олександр Даниленко, який самостійно запропонував його ідею музикантам ДахиБрахи – і ті з радістю погодились. Відео повністю намальоване вручну, на це у Олександра пішло кілька місяців. Окремий ролик making of можна глянути тут.

Сергій Пішковцій

Автор проекту Inspired. Мені 23 роки, і я проживаю на Закарпатті. В блогосфері – з 2007 року, займався різноманітними блогами та проектами, аж поки не вирішив ділитися прекрасним на сторінках цього сайту.

1 comment

  1. “Sweet Nothing” я почув перший раз у Львові, коли було сумно, і коли з найрадісніших субстанцій життя, поряд були тільки телефон і радіо #kissfm. Тоді трек я собі записав, і ще тоді він мені з перших нот сподобався.

    Нн днях подивився відео на трек “Sweet Nothing”. Сподобалась гра “Florence Welch” – як вона емоційно вклалась в музику. Особливий момент коли це все паралельно з подіями на фоні.

    Два дня трек крутиться в голові :)

    PS. чи “брехун” Келвін чи ні, а саунд подобається, а це вже гуд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>